est eng

Privaatsuspõhimõtted

Tere tulemast AS LTT kodulehele. Jagame siinkohal teiega AS LTT teenuste tarbimiseks vajalikke privaatsustingimusi. Lehekülge haldab AS LTT.

Aitäh,et olete huvitatud meie ettevõttest ja toodetest. Teie andmete kaitse on meie jaoks väga oluline. Seetõttu soovime teile teada anda, kuidas AS LTT teie isikuandmetega ümber käib.

AS LTT kogub,talletab ja töötleb teie isikuandmeid üksnes juhul, kui see on seadusega lubatud või kui olete selleks oma nõusoleku andnud. Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele. Parim viis täpsemalt teada saada,milliseid andmeid AS LTT teie kohta säilitab, on võtta meiega ühendust ltt@ltt.ee.

1. ANDMETE TÖÖTLEMINE

Andmed jõuavad meieni kahel moel: te kas annate neid ise või me kogume neid ajal kui te meie teenuseid kasutate.

1.1 Andmed,mida te ise annate

Kui tellite kaubamärgi MAM tasuta luti või liitute HIPP beebiklubiga siis küsime teie isikuandmeid. Nende andmete hulka võivad kuuluda näiteks teie nimi, e-posti aadress või tavaline postiaadress. Vajame andmeid, kuna meie poolt pakutava teenuse osutamine vastasel juhul ei ole võimalik.

1.2.Teenuse kasutamisel kogutavad andmed.

Osa andmeid kogutakse siis, kui külastate meie veebilehte ltt.ee või meie sotsiaalvõrgustikus ( Facbook) asuvaid lehekülgi.

1.2.2 Küpsised

Küpsised on väikesed failid,milles talletatakse teatud dekrüpteeritud või krüpteeritud teavet. Server saadab küpsised teie arvutisse ja salvestab seal. Küpsiste eesmärk on tuvastada arvuti,mida te veebilehte külastamiseks kasutate.Kui te veebilehele sisse logite,kasutatakse küpsiseid selleks,et teavitada serverit teie sisselogimisest ja et kontrollida,kas teil on luba leheküljele minna. Igal küpsisel on kindel aegumiskuupäev. Teie brauser võimaldab teil arvutisse salvestatud küpsiseid näha,kustutada või muuta arvutikonfiguratsiooni nii, et kõvakettale ei salvestata ühtegi küpsist või salvestatakse vaid teatud küpsiseid. Arvestage sellega,et mõned funktsioonid ( näiteks sisselogimine) ei toimi korralikult, kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega.

2.TEENUSED

2.1 Tellimisleht

Meie MAM näidisluti tellimislehel Facebookis on kontaktivorm, mille kaudu saate  endale tootenäidise tellida. Sellisel juhul talletame teie ees-ja perekonnanime ning e-posti aadressi ning postiaadressi selleks,et saaksime teile vastavat teenust pakkuda. Kõikki andmeid kasutatakse üksnes nimetatud teenuse täitmiseks.

2.1 Uudiskiri

Me pakume ka võimalust tellida uudiskiri meie toodete kohta (või loobuda uudiskirjast). Registreerimise ja uudiskirjade edastamisega seoses kogume andmeid teie e-posti aadressi ning ees-ja perekonnanime kohta. Püüame oma uudiskirju pidevalt täiustada. See hõlmab ka juba välja saadetud uudiskirja hindamist, mille käigus uurime, kas kiri jõudis valitud e-posti aadressile kohale, kas saaja avas kirja, millistele kirjas olevatele linkidele klõpsati ja kas kuvati automaatseid veateateid.

Neid andmeid kogub ja töötleb üksnes AS LTT. Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.

Uudiskirja tellides nõustute andmete töötlemisega eelmainitud moel. Teil on võimalik igal ajal oma nõusolek tühistada ja loobuda uudiskirja saamiset. Kõige lihtsam viis seda teha on kasutada uudiskirjas olevat linki. Igas uudiskirjas on täpsustatud kuidas selle tellimisest loobuda.

3. SOTSIAALVÕRGUSTIKUD.

Ka meie sotsiaalvõrgustikus (Facebook) asuvad lehed pakuvad teile laialdasi isiklikke teenuseid ja võimalust meiega kontaktis olla. Need sotsiaalmeediateenused koguvad samuti teie isikuandmeid, näiteks teavet kolmandate isikute veebilehtedele paigaldatud sotsiaalmeediapluginate kaudu.

Kui soovite meiega sotisaalmeedia kaudu ühendust võtta, peate esmalt liituma vastava teenusega. Teenuseid pakkuvad ettevõtted koguvad,talletavad ja kasutavad vajaduse korral teie isikuandmeid.AS LTT ei saa selliste andmete liiki, ulatust ega töötlemist mõjutada. Sama kehtib sotsiaalmeediasse üles laaditud piltide/videote kohta. Pange tähele,et sellekohased õigused võivad kanduda üle sotsiaalmeedia teenusepakkujale. Üksikasjad leiate asjaomase teenusepakkuja kasutustingimustest ja privaatsuspõhimõtetest.

Et saada teada, milleks ja mil määral need ettevõtted andmeid koguvad, töötlevad ja kasutavad, millised on teie asjakohased õigused ja võimalused ning millised seaded teie isiklikku ruumi kaitsevad tutvuge Facebooki privaatsuspõhimõtetega:

www.facebook.com/policy.php

4. KONTAKT

AS LTT

Peterburi tee 63, 11415 Tallinn

E-post: ltt@ltt.ee

04.10.2018
Barilla tarbijamäng Selveris
Barilla tarbijamängu reeglid Selverites Partnerkaardi kampaania... Loe edasi...
22.02.2017
Marques de Riscal Arienzo - Berliner Wein Trophy Gold Medal.
Tuntud Hispaania veinikeldri Marques de Riscal vein - Arienzo Rioja... Loe edasi...
20.11.2016
Hea teada et Marques de Riscal Rioja Reserva veinid võivad laagerduda pikki aastaid
Hea teada, et Marques de Riscal Rioja Reserva veinid võivad... Loe edasi...