est eng

Barilla tarbijamäng Selveris

Barilla tarbijamängu reeglid

Selverites Partnerkaardi kampaania “Võida luksuslik Villeroy & Boch toidunõude serviis ja 10 Barilla tootekomplekti!”

 

1. KORRALDAJA

Barilla kampaania „Võida luksuslik Villeroy & Boch toidunõude serviis ja 10 Barilla tootekomplekti! “ (edaspidi “kampaania”) korraldab AS LTT, registrikood: 10004430, asukoht Peterburi tee 63, Tallinn Harju maakond 11415 (edaspidi “korraldaja”). Kampaania viiakse läbi vastavalt käesolevatele reeglitele (edaspidi “reeglid”). Korraldajal on õigus reegleid muuta ja täiendada.

2. KAMPAANIAS OSALEVAD TOOTED
Kampaanias osalevateks toodeteks on kõik Selveri ketis müügilolevad Barilla brändiga tooted – nii pastad kui pastakastmed ja pesto (edaspidi “kampaania toode”).

3. OSALEMISETINGIMUSED

Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti territooriumil elavad isikud, välja arvatud kampaania korraldamisega seotud isikud.

4. KAMPAANIAKESTUS

Kõik perioodil 16.10.2018 – 05.11.2018 Selveri kauplustes tehtud kampaania toote ostud, kus on registreeritud ka Partnerkaart, osalevad Villeroy & Bochi nõudekomplekti ja 10 Barilla tootekomplekti loosimisel.

 

5. KAMPAANIA TERRITOORIUM

Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.

6. KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

a) Partnerkaardi registreerimisel annab klient loa avaldada võidu korral tema nimi Selveri veebilehel.

b) Loosimises osaleja saab ühe ostuga registreeruda loosimiseks mitmel korral. Näiteks kui sama ostukorraga (ostutšekiga) on ostetud 5 kampaania toodet, osaleb ostja kampaania auhinna loosimisel 5 “häälega”.

7. AUHINNAD

Kampaania käigus loositakse välja järgmised auhinnad:

a) 1x luksuslik Villeroy & Boch toidunõude komplekt väärtuses 150€ (võitja saab komplekti ise kokku panna omal vabal valikul Bestmarki Suurköökide AS-is, Siduri 7, Tallinn, www.bestmark.ee)

b) 10x Barilla tootekomplekti

Kampaania auhinnad loositakse välja peale kampaania lõppu.

8. AUHINDADE VÄLJAANDMISE PÕHIMÕTTED

Kõikide võitjate nimed avaldatakse lehel www.selver.ee hiljemalt 15.11.2018. Võitjatega võetakse ühendust Partnerkaardi andmebaasis oleval e-posti aadressil, milles saadetakse võitjale korraldaja kontaktid ja täpsem info auhinna kättesaamise juhistega. Auhinnad annab üle või saadab korraldaja. Auhinnad jagatakse võitjatele vahemikus 15.11.2018 kuni 15.12.2018 (kaasa arvatud).

Kampaanias osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart).

Kampaania auhinna saaja annab loa korraldajale avaldada võitja nimi Selveri ja korraladajafirma AS LTT kodulehel ja nende Facebooki-lehel täiendavat kokkulepet sõlmimata.

Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.

Kampaanias osaleja poolt kampaania korraldamise tingimuste eiramise või kampaania korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kui kampaania korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt antud e-posti aadressil või kui võitja ei ole ise vaadanud www.selver.ee veebilehelt võitjate nimekirja), mis ei ole tingitud kampaania korraldaja süüst, ei vastuta kampaania korraldaja kampaanias osalejate kingituse kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

 

9. MUUD SÄTTED

Käesolevate reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Küsimustes, mida reeglid ei käsitle, võib korraldaja langetada otsuseid ühepoolselt, tuginedes seadustele ja reeglitele.

Kampaanias osalejad nõustuvad käesolevaid reegleid ja korraldaja otsuseid täitma; korraldaja otsused on kõigis kampaaniaga seotud küsimustes lõplikud. Auhinnad antakse välja ainult juhul, kui osalejad täidavad reegleid.

Lisateavet kampaania kohta saab telefonil 60 66 500 või veebilehel www.ltt.ee

.Barilla plakat

04.10.2018
Barilla tarbijamäng Selveris
Barilla tarbijamängu reeglid Selverites Partnerkaardi kampaania... Loe edasi...
22.02.2017
Marques de Riscal Arienzo - Berliner Wein Trophy Gold Medal.
Tuntud Hispaania veinikeldri Marques de Riscal vein - Arienzo Rioja... Loe edasi...
20.11.2016
Hea teada et Marques de Riscal Rioja Reserva veinid võivad laagerduda pikki aastaid
Hea teada, et Marques de Riscal Rioja Reserva veinid võivad... Loe edasi...